Вы можете получить дополнительную информацию для профиля Тани Замчалы, такую как фотографии, список друзей, список подписок на группы и сообщества, которая будет загружена из различных социальных сетей. Если указанная информация представляет для вас интерес, нажмите кнопку "Обновить профиль".
Обновить| Музыка: | |
| Фильмы: | |
| ТВ передачи: | |
| Игры: | |
| Книги: | |
| Интересы: | |
| О себе: | |
| Деятельность: | |
| Владение языками: |
| Политические взгляды: | либеральные |
| Религия и мировоззрение: | |
| Отношение к алкоголю: | |
| Отношение к курению: | |
| Главное в людях: | |
| Главное в жизни: | |
| Любимые цитаты: | Чим менші в жінки груди, тим ближче до серця вона сприймає, що відбувається...(.)(.) Прокинувся, подивився, не хочу нічого, що ж це таке? знову депресія чи просто не вистачає когось? Мені це неподобається. Тебе немає, ну так і буде clover ЗаКрИвАю ОчІ і БаЧу ТеБе...Чи То Я тЕбЕ хОчУ ...чИ тО мЕнЕ гРеБе... cranky Я помітив, що якщо виставити середній палець і крізь нього дивитися на мінуси навколишнього життя - то виходять плюси!! Якшо тебе ше не за*бав спам, намалюй собі на жопі тороїдальну камеру з магнітними котушками!!! Если вы белая и пушистая - вам пора в солярий и на эпиляцию. Коли п'єш, треба знати міру... а то можна випити менше. Не всe те сонечко, що встає) у мене удома немає телевізора, тому їм гриби і дивлюся стелю...щастя не в кльових статусах, не в сімейному стані, а за відсутності нових повідомлень на стіні, і в значку оффлайн... Коли у тебе на руках всі козирі, життя, пропонує тобі зіграти в шашки... beta Loading... ██████████████] 99% блін, знову одного відсотка не вистачило smile Бог бачить все.От і живи так,щоб йому було цікаво! У мене не буває безвихідних ситуацій! Є тільки ситуації вихід з яких мене не влаштовує! Саме головне - це виглядати природньо.але для цього потрібно дуужжее багато косметики... Жув-був ох і ах і було всьо їм пох і нах biggrin Якщо хлопець дивиться вам в очі,то все інше він вже встиг роздивитись cool Переходячи через дорогу, дивіться не на світлофор, а на машини - світлофори ще нікого не збивали. Даже страшно представить, сколько всего полезного могло бы быть сделано, если бы не интернет. Не бiйся робити В життi перший крок. i переступати порiг. Не бiйся загроз, Не лякайсь помилок Бувають вони в нас усiх. Тому якщо шанс Надається тобi, Ти в жертву себе Не принось... Та бiйся одного В своєму життi: Що ТВiЙ перший крок Зробить хтось... Життя, як кіно, то мелодрама, то жахи, то бойовик, то комедія, зате нудно не буває, щодня нові серії з різним кінцем..)) Не стоит слёзы лить напрасно... Пошло всё нахрен - ЖИЗНЬ ПРЕКРАСНА!!!....)). Oживу - побачу, доживу - взнаю, виживу - врахую) Я живу как положено!!! А положено у меня на всё!!! Життя - як собача упряжка: або ти попереду, або бачиш одне і теж... Я живу як хочу, а кому не подобається то нехай купить собі медальку))) Життя - черга за смертю. Дурень той , хто лізе без черги. Життя коротке. Потерпи трішки. Життя - як рояль: клавіша чорна, клавіша біла, кришка....( Життя коротке - порушуй правила - вибачай швидко - цілуй повільно - люби душею - смійся нестримно. І ніколи не шкодуй за тим, що змусило тебе усміхнутись! Життя - така велика ковзаниця. Кому вдалось не падавши пройти?! Людина, котра думає тільки про себе й шукає в усьому вигоду, не може бути щасливою. Хочеш бути щасливим - живи для інших. Навіть коли вас з'їли, у вас завжди є два виходи)) життя непередбачувана штука.... вчора була щаслива....а сьогодні одинока....вчора любила понад усе....а сьогодні....люблю ще більше...та нічого незміниш... Крапля мартіні перетворює коня на гламурну кАбилу wine Народна прикмета: Якщо чайка летить попою вперед,значить вітер дуже сильний! Оголошення в дурдомі - Лагоджу сірники... crazy заріжутогохтозломавменіпробіл!!!! хочеш чогось великого і чистого - помий слона!!! Мені батьки сказали, що найшли мене в капусті, а я своїм дітям скажу, що скачав їх з нету) Презервативи не рвуться, вони лопають від задоволення....=) ..акула 1500 зубів....панда 24....людина 32....32 зуба-це норма!..."О Боже...я панда"... Ти чого така сердита? З мітли впала?Деву |
| Источники вдохновения: |
| Школа №98
выпуск 2010г.
|
Украина, Львов |
|
ЛНМУ им. Д. Галицкого, дата окончания: не указана Факультет: Медицинский факультет №2
Статус: Студентка (бакалавр), Очное отделение
|
Украина, Львов |
| Мобильный телефон: | нет данных |
| Домашний телефон: | нет данных |
| Skype: | нет данных |
| нет данных | |
| нет данных |
| нет данных | |
| ВКонтакте | id27399880 |
| Одноклассники | нет данных |
| @ Мой Мир | нет данных |
| YouTube | нет данных |




Представленная здесь информация получена из общедоступного открытого источника.
Сайт не несет ответственность за достоверность и актуальность данной информации.
Если вы Таня Замчала или являетесь его/её законным представителем, вы можете удалить эту страницу.















Введите фамилию для поиска или воспользуйтесь формой расширенного поиска.